Як правильно доглядати за мультиваркою?

Думається, що на кожній сучасній кухні обов’язково знайдеться куточок для такого універсального та унікального чудо -пристрої, як мультиварка. Адже з її допомогою дійсно можна приготувати страву будь-якої складності.

Зрозуміло, за подібним складним пристроєм потрібен особливий і ретельний догляд, здійснити який, однак, буде набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд.
Ось, що Вам слід знати про те, як доглядати за мультиваркою:

  1. Після кожного використання мульти- чаша, «розумний» клапан і парова ємність повинні ретельно промиватися. З особливою обережністю, щоб не ушкодилося антипригарне покриття, миється чаша.
  2. Трохи рідше (після кількох використань) повинен промиватися влагосборнік.
  3. Особливу увагу слід приділити кришці – на неї нерідко прилипають частки їжі і жирові випари. Видаляйте їх у міру забруднення кришки.
  4. Також рекомендується хоча б зрідка протирати нагрівальний елемент, оскільки там можуть накопичуватися конденсат з кришки або крихти. Протирайте його напівсухий м’якою ганчіркою і не включайте мультиварку, поки елемент повністю не висохне.
  5. І останнє. Не забувайте стежити за чистотою поверхні, на якій розташована мультиварка, адже чим вона чистіша, тим менше ймовірність того, що сміття зі столу або стіни потрапить в саму мультиварку.

Пам’ятайте, чим якісніше будете доглядати за мультиваркою, тим довше прослужить Вам на кухні ця чудо- помічниця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *