Мультиварка Panasonic SR-TMH18LTW

З мультиваркою Panasonic SR-TMH18LTW

 • Ви дотримуєтесь правил здорового харчування: смачні розсипчасті каші, овочі на пару і м’ясо з мінімальним використанням жиру;
 • Ви готуєте страви, натиснувши одну кнопку: просто обираєте потрібний режим, наприклад “Молочна каша”. Програми мультиварки прості і зручні в користуванні;
 • Вам не потрібно контролювати процес приготування: таймер відтермінування забезпечить приготування страви до вказаного часу. І навіть більше: мультиварка перейде в режим підігрівання і збереже їжу гарячою;
 • Ви без зусиль очищуєте протипригарне покриття приладу з допомогою звичайної губки;
 • Об’єм каструлі мультиварки складає 4,5л, тому Ви готуєте вечерю для всієї родини за один раз;
 • Ви економите місце на кухні, адже прилад дуже компактний.

Цей компактний прилад, ззовні схожий на звичайну каструльку, дає можливість власнику реалізувати всі відомі способи приготування їжі, які використовуються у здоровому харчуванні. При цьому жодні додаткові навички та вміння не знадобляться — мультиварка з усім впорається самостійно. Замість виснажливих годин біля плити, натиснувши одну кнопку, Ви зможете приготувати собі вечерю після напруженого робочого дня, засмажити омлет на сніданок або навіть приготувати недільний обід.

Мультиварка Panasonic SR-TMH18LTW — універсальний помічник і прикраса Вашої кухні. Переваги мультиварок Panasonic вже встигли оцінити тисячі щасливих власників в Україні та за її межами. Високотехнологічні побутові прилади, за допомогою яких можна приготувати практично будь-яку страву — це реальність. Мультиварка Рanasonic, що пропонується Вашій увазі, замінює варочну поверхню і духову шафу, в ній можна приготувати ароматні овочі і соковите м’ясо, вона варить, жарить, запікає…

На вашій кухні досі немає цього універсального помічника?

Не варто відкладати придбання — це чудовий прилад, здатний змінити Ваше ставлення до кухні і до життя загалом.

Вона варить, парить, тушкує і запікає. Вибір рецептів величезний, будь-який “переклад” страви з кулінарної книги не створить труднощів для розумної каструльки. Таким чином, Ваш стіл виглядатиме ще багатшим, адже на ньому з’являться страви , на які раніше не вистачало часу, а інколи — вміння.

Зокрема, страви з круп, які вимагають особливої майстерності приготування, у чудо-каструльці готуються дуже просто. Всі розрахунки — час на приготування, супровід процесу і його завершення — візьме на себе мікропроцесор. В результаті Ви подаєте на стіл страву з надзвичайним смаком, апетитним ароматом і збереженими вітамінами, витративши на приготування мінімум часу. Каструлька не потребує особливого догляду — миття антипригарного покриття займає не більше 2 хвилин.

Прості і зручні програми

 • Режим “Випічка”. Готуються страви, для яких оптимальна температура 180°C — кекси, запіканки, шарлотки.
 • Режим “Варіння”. Для приготування будь-яких страв з установкою часу від 1 до 60 хвилин. З моменту кипіння рідини починається зворотній відлік.
 • Тушкування. Реалізується Slow Cook – режим повільного приготування при температурі близько 100°C.
 • Таймер. Ви можете скласти всі інгредієнти в каструльку, ввімкнути і довірити їй подальший процес. Їжа буде готова у вказаний час.

6 причин, чому Ви обираєте мультиварку Panasonic SR-TMH18LTW

 1. Ви нарешті почнете готувати здорову їжу — всі способи тепер у Вас під рукою і додаткові знання та навички не знадобляться.
 2. Тепер Ви можете збагатити звичний раціон стравами з круп за рецептом Похльобкіна, який вважав, що кашоварні правила можна порівняти лише з математичними. Адже для успіху необхідне правильне співвідношення крупи і рідини, строге дотримання температурного режиму, визначений тиск всередині каструльки і посудина певної форми.
 3. Мікропроцесор сам розрахує час приготування, керує температурою і супроводжує процес від початку і до кінця, Вам залишається лише насолоджуватися результатом.
 4. Таймер порадує Вас точністю, приготувавши страву у вказаний час, забезпечивши оптимальну температуру: мультиварка Рanasonic переходить в режим підігріву, зберігаючи страву гарячою до 12 годин.
 5. Завдяки мультиварці Ви зможете урізноманітнити дитячий раціон чи дієтичне харчування безліччю страв.
 6. Раніше приготовану їжу можна розігріти в контейнері-пароварці.

Отже, ми вас переконали, чи не так? Поспішайте — рідним кортить похвалити Вас за розсипчасті каші з м’ясом і грибами, за плов, від аромату якого паморочиться голова, за повітряну запіканку і легкі кекси, за овочі на пару і м’ясне суфле… Чи варто перераховувати далі?

Краще вже сьогодні почати експериментувати! Адже тепер у вас є мультиварка Panasonic SR-TMH18LTW — інструмент для найнесподіваніших кулінарних фантазій.