Мультиварка Panasonic SR-TMJ181BTW

Придбавши мультиварку SR-TMJ181BTW

  • Ви готуєте корисну і смачну їжу для всієї родини! Нова мультиварка — нові можливості для здорового харчування;
  • З допомогою сенсорних програм Ви готуєте натисканням однієї кнопки молочні каші, плов, каші на гарнір, рис для суші;
  • Ви отримуєте стильний і по-справжньому екологічний прилад з нержавіючої сталі;
  • Ви користуєтесь унікальними режимами “Компот” і “Пельмені”, також додана нова програма “Суп” для приготування перших страв;
  • Ви дуже швидко готуєте з режимом “Експрес”. На відміну від інших моделей мультиварок, в SR-TMJ181BTW можна встановити час від однієї хвилини, наприклад для яєшні;
  • Вам не потрібно шукати чи пристосовувати рецепти, адже в комплекті з приладом йде кулінарна книга, розроблена спеціально для цієї моделі.

Готувати легко! Нова мультиварка від Panasonic переконає Вас у цьому. Тільки уявіть собі: більше жодних зусиль під час приготування! Просто закладаєте продукти і через деякий час отримуєте готову страву.

Особливості SR-TMJ181BTW

SR-TMJ181BTW порівняно з аналогами має розширені можливості приготування. З’явилися нові програми “Компот”, “Суп”, “Пельмені” і Експрес-режим для швидкого приготування. Не можна не відзначити дизайн мультиварки: корпус з нержавіючої сталі буде ефектно виглядати на будь-якій кухні. До того ж, нержавійка довговічний і екологічно чистий матеріал. Оновилася і комплектація приладу: нова лопатка, яка не пошкоджує покриття чаші мультиварки, і кольорова кулінарна книга, розроблена спеціально для цієї моделі.

Функціональність Мультиварки Panasonic

З мультиваркою Ваш раціон стане різноманітним, адже в ній можна готувати все що завгодно. SR-TMJ181BTW має три автоматичні сенсорні режими, які вмикаються натисканням однієї кнопки: “Каша”, “Плов” і “Гречка”. Засипаєте інгредієнти в пропорціях, вказаних в інструкції, і обираєте потрібний режим, не потрібно нічого помішувати. Навіть каша на молоці не підгоряє, а виходить смачною і розсипчастою. Окрім круп, в мультиварці готують м’ясо. Тут все залежить від Ваших вподобань: можна швидко засмажити його в режимі “Експрес” або навпаки — повільно тушкувати з допомогою відповідної програми. Ви впораєтесь з будь-яким м’ясом, навіть з жорсткою яловичиною, адже у режимі “Тушкування” можна встановити час приготування від 1 до 12 годин. До речі, завдяки спеціальному покриттю чаші м’ясо готується з мінімальним додаванням жиру.

Мультиварка — це чудовий шанс побалувати своїх близьких домашньою випічкою. Не секрет, що для пишних бісквітів, повітряних чізкейків і ніжних кексів потрібні неабиякі кулінарні здібності. З мультиваркою все просто! Навіть якщо Ви ніколи нічого не випікали, бісквіт добре підніметься і рівномірно пропечеться.

Для прихильників приготування на пару в комплекті до приладу додається контейнер-пароварка. Ароматні овочі, соковите м’ясо, риба, різноманітні суфле — на пару можна приготувати практично все. Такі страви можна вживати людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, вони підходять для дитячого харчування, а також корисні для всіх, хто слідкує за своїм здоров’ям.

Дуже зручними є функції відтермінування початку приготування (таймер до 13 годин) і збереження страви теплою (до 12 годин). Ви можете налаштувати таймер так, щоб на ранок на Вас чекав готовий сніданок, наприклад молочна каша. Якщо раптом Ви прокинетесь пізніше, ніж запланували — не біда — мультиварка збереже страву теплою.

Мультиварка точно полегшить Ваше життя! З нею Ви забудете про всі турботи, пов’язані з приготуванням їжі! Харчуватись корисно, не витрачаючи зайвого часу і не докладаючи зусиль — це можливо лише з SR-TMJ181BTW.