Мультиварка Panasonic SR-TMH181HTW

Придбавши мультиварку Panasonic SR-TMH181HTW:

  • Ви економите час: Вам треба всього-на-всього завантажити необхідні інгредієнти, а весь процес приготування візьме на себе мультиварка;
  • Ви харчуєтесь правильно: приготовані на пару продукти зберігають натуральний смак, колір і форму, а також більшість вітамінів і мікроелементів;
  • Ви готуєте без додаванням масла, адже чаша SR-TMH181HTW має спеціальне антипригарне покриття BINCHO;
  • Ви впораєтесь навіть з найбільш жорстким м’ясом! Завдяки режиму “Тушкування” воно стане м’яким і соковитим;
  • Ви приготуєте вечерю для чотирьох дорослих за один раз, адже об’єм каструлі мультиварки складає 4,5 літри.

Серед широкого асортименту побутової техніки, мабуть, лише мультиварку можна назвати справді універсальним приладом, який спрощує життя своїх господарів і турбується про їхнє здоров’я. Мультиварка Panasonic SR-TMH181HTW — одна з кращих розробок провідного виробника товарів для дому. Вона поєднує в собі кілька функцій, які суттєво полегшують приготування будь-яких страв.

Мультиварка Panasonic SR-TMH181HTW відрізняється від аналогів простим і зручним дизайном. Мультипроцесорне керування приладу дуже просте, це скорочує до мінімуму час, який витрачається на вибір потрібної програми приготування їжі. Місткість каструлі мультиварки — 4,5л — оптимальний об’єм для приготування їжі на середньостатистичну сім’ю з чотирьох осіб. Завдяки антипригарному покриттю господині можуть не хвилюватися: їжа в жодному випадку не пригорить. До того ж, така зносостійка поверхня прослужить протягом довгих років. Щоб не пошкодити покриття каструлі, перемішувати їжу треба з допомогою лопатки, яка входить в комплектацію мультиварки. Також до неї додається контейнер для приготування різноманітних страв на пару. Спеціально для покращення смакових якостей питної води, яка використовується у приготуванні їжі, мультиварка оснащена вугільним покриттям BINCHO.

Прилад має потужність 670Вт і може працювати від звичайної електромережі 220В/50Гц. Мультиварка неважка (це зручно для транспортування), також прилад має компактні розміри. Її стильний сучасний корпус кольору металік стане чудовим доповненням до інтер’єру сучасної кухні.

З допомогою приладу можна приготувати велику кількість страв, серед яких різні види плову, всілякі каші, рис для суші і багато іншого. Встановлюючи час приготування, Ви можете за своїм смаком змінити рецептуру страви і зробити її ще смачнішою.

Якщо потрібно кудись піти, але при цьому приготувати їжу – довірте це мультиварці. Треба підготувати потрібні інгредієнти у відповідних пропорціях, налаштувати і увімкнути прилад. З допомогою автоматичного режиму “Збереження теплим” Ви зможете довгий час зберігати приготовану їжу теплою. Ця функція дозволяє зберігати температуру їжі протягом 12 годин.

Також мультиварка успішно впорається з приготуванням різноманітної випічки (пироги, піца, кекси, шарлотки та інше) і тушкуванням продуктів. Час тушкування можна встановити самостійно (до 12 годин).

Мами маленьких дітей, люди з захворюваннями шлунково-кишкового тракту і пацієнти в післяопераційний період обов’язково оцінять функцію приготування на пару. Їжа, приготована в такий спосіб, зберігає більше вітамінів і поживних речовин, краще засвоюється організмом і корисна для здоров’я.

Мабуть, кожна господиня мріє прокинутися вранці і без зусиль приготувати сніданок для всієї сім’ї, а не витрачати час біля плити. Це можливо! Достатньо налаштувати таймер відтермінування на потрібний час (до 13 годин) і мультиварка сама почне і закінчить приготування страви у вказаний час.

Цей багатофункціональний побутовий прилад стане надійним помічником на кухні кожної господині. З мультиваркою можна забути про стояння біля плити години і повною мірою насолодитися корисними та смачними стравами.