Мультиварка Panasonic SR-TMH10ATW

З мультиваркою Panasonic SR-TMH10ATW

  • Ви отримуєте збалансований і різноманітний раціон щодня. Адже в мультиварці можна готувати все, що Ви захочете: гарніри, м’ясо, рибу, овочі і навіть різноманітну випічку!
  • Ви легко розберетесь з керуванням приладом. До мультиварки додається детальна і зрозуміла інструкція українською і російською мовами;
  • Ви готуєте смачні і поживні страви для свого малюка з програмою “Молочна каша”;
  • Ви розігріваєте раніше приготовану їжу в контейнері-пароварці. При цьому їжа не втрачає своїх смакових властивостей;
  • Ви швидко миєте каструлю мультиварки: завдяки спеціальному вугільному покриттю продукти не підгоряють;
  • Ви не захаращуєте кухню! SR-TMH10ATW — дуже компактний прилад, його можна навіть взяти з собою на дачу.

У цьому чудовому кухонному приладі закладений значний потенціал, що дозволяє будь-якій людині, часом навіть далекій від кулінарії, швидко і без будь-якого клопоту готувати традиційні або навпаки — неординарні страви. Багато людей, придбавши цей пристрій, у відгуках зізнавались, що мультиварка Panasonic SR-TMH10ATW, дозволила їм готувати їжу, про яку вони раніше й не здогадувались.

Всі ми любимо смачно поїсти, але інколи трапляється так, що на приготування не вистачає часу. Саме в такі моменти замислюєшся про придбання якого-небудь універсального пристрою, в який лише завантажуєш продукти, а через деякий час отримуєш ситний поживний обід. Скажете, фантазії? Напевно. Або інакше: з віком люди задумуються про здоровий спосіб життя, здорове харчування. Але, виявляється, це всього-на-всього мрії, адже нас оточує шкідлива їжа. Озирніться, фаст-фуд, ресторани, закусочні — все це і багато іншого — нездорова їжа, якої варто уникати. Але як?

Вирішення проблеми є! Пропонуємо увазі вітчизняних покупців багатофункціональну мультиварку Panasonic SR-TMH10ATW.

Перше враження, воно ж найправдивіше, — це сумнів з приводу функціональності пристрою. І недивно, що побачивши вперше мультиварку Panasonic SR-TMH10ATW, не віриться, що такий компактний прилад може замінити більшу частину громіздкого кухонного начиння. Виявляється, немає нічого неможливого і чудова мультиварка — це ще один доказ. При більш детальному розгляді розумієш, що ця неперевершена побутова техніка не тільки прикрасить своїм виглядом будь-яку кухню, але й позбавить необхідності проводити весь вільний час біля чадної плити.

Мультиварка від Panasonic буде належно оцінена людьми, які не люблять готувати, але люблять смачно поїсти. Також від такого пристрою не відмовляться люди, котрі ведуть здоровий спосіб життя чи дотримуються певної дієти. Це матері, які годують, спортсмени, літні люди, діти тощо. Мультиварка — це зайвий доказ того, що здорова їжа може бути смачнішою, ніж шкідлива.

SR-TMH10ATW зручна у використанні і проста в обслуговуванні. Керування мультиваркою нескладне та інтуїтивно зрозуміле. Мультиварка Panasonic SR-TMH10ATW, зрештою як і вся побутова техніка цього бренду, має ергономічну конструкцію. В мультиварці передбачений таймер, що дозволяє запрограмувати пристрій на увімкнення з відтермінуванням до 13 годин. Крім того, мультиварка може бути запрограмована на вимкнення. До того ж, варто відзначити, що спрацювання таймера на вимкнення не відключає прилад повністю – мультиварка переходить у режим очікування, приготована їжа тривалий час залишається теплою. Зручно, чи не так?

Мультиварка SR-TMH10ATW — це компактний пристрій з місткою варочною ємністю. В результаті в невеликому, здавалося б, приладі можна бути приготувати обід чи вечерю для всієї родини.

Любите страви з м’яса? Розробники Panasonic передбачили функцію тривалого тушкування до 12 годин. Застосування цієї функції дозволяє приготувати навіть жорстку яловичину. Завдяки підвищеній функціональності прилад “вміє” пекти, варити, тушкувати і парити.

Окрім чудових кулінарних здібностей, мультиварка Panasonic SR-TMH10ATW має чимало інших переваг. Неперевершений дизайн, міцний, зносостійкий корпус, надійна екологічно безпечна конструкція, все це і багато іншого — мультиварка Panasonic SR-TMH10ATW, замовити яку можна вже сьогодні!

Комплектація приладу адаптована для вітчизняних покупців і містить перекладену інструкцію та збірник рецептів української та російської кухонь, які підтримуються програмами приладу.