Суп з галушками в мультиварці

Приготувавши в мультиварці суп з галушками, можна урізноманітнити звичне домашнє меню новою незвичайною стравою. Для приготування супу з галушками в мультиварці знадобиться близько півтори години, за які можна приготувати і тісто для галушок, і галушки, і сам суп. Для супу знадобиться м’ясний бульйон на основі бульйонних кубиків чи желе, якщо бульйону немає під рукою, можна обійтися просто водою. Крім основних складових — м’яса, овочів і галушок, в суп можна додати копчення, наприклад, мисливські ковбаски чи копчені свинячі реберця.

Для приготування супу з галушками вам знадобиться:

  • 300 грамів м’ясного філе (свинина чи жирна яловичина);
  • 100 грамів копчених свинячих реберець чи мисливських ковбасок (можна без них);
  • 2 цибулини;
  • 1 морквина;
  • 2-3 помідори;
  • 1,5 літра м’ясного бульйону чи води;
  • лавровий лист;
  • рослинна олія для смаження;
  • сіль.

Галушки:

  • 1 яйце;
  • 3 столові ложки води;
  • 150-200 грамів борошна;
  • пучок зеленої цибулі;
  • сіль.

В каструлю мультиварки налити дві столові ложки рослинної олії і ввімкнути режим “випічка” на сорок хвилин. В розігрітій рослинній олії обсмажити порізану четвертинками цибулю. Після того як вона стане прозорою, додати до неї натерту на крупній тертці моркву, потім — порізане на невеликі шматочки масне філе. Злегка посолити, смажити протягом двадцяти хвилин з відкритою кришкою. Видалити серцевинки помідорів і нарізати їх шматочками. Додати помідори до м’яса і овочів, закрити кришкою і смажити все разом до завершення режиму “випічки”.

Поки м’ясо і овочі обсмажуються, приготувати тісто для галушок. Для цього змішати яйце з водою, додати до нього сіль та борошно і замісити тісто. Воно має вийти гладеньким і щільним, не повинно прилипати до рук, за консистенцією подібним до тіста для пельменів. Зліпити тісто в кулю, накрити харчовою плівкою і покласти в холодильник на півгодини.

Після того як режим “випічка” завершився, додати в каструлю мультиварки копчені реберця чи порізані мисливські ковбаски — їх треба зовсім трохи, тільки “для запаху”. Взагалі можна додати будь-які копчення за вашим смаком. Залити м’ясо і овочі бульйоном чи водою і ввімкнути мультиварку на одну годину в режимі “тушкування”. Якщо ви хочете отримати густий суп, то додавати треба один літр бульйону, якщо рідкіший — півтора літра.

Приготувати галушки. Для цього тоненько розкачати тісто. Воно має дуже добре розкачуватися, не прилипати до поверхні і не рватися. Зелену цибулю дрібно порізати і викласти на тісто. Крім зеленої цибулі, в галушки можна додати свіжий кріп і петрушку, але мені найбільше подобається з цибулею. Зліпити з тіста два щільних рулети. Для того щоб рулети вийшли щільними, треба сильно приминати тісто. Добре защепити кінці рулетів. Порізати рулети невеличкими шматочками товщиною один-два сантиметри, защепити краї кожного шматочка. Виходять невеличкі красиві галушки з начинкою з зеленої цибулі. Галушок має вийти досить багато, саме вони роблять суп густим і ситним.

Після того, як пройде двадцять хвилин від початку роботи режиму “тушкування”, і бульйон з м’ясом і овочами в мультиварці закипить, можна додати в суп галушки. Перекласти галушки в суп, акуратно перемішати, закрити кришку і варити суп з галушками до завершення режиму “тушкування”. За десять хвилин до завершення приготування в суп додати лаврове листя. Після завершення режиму “тушкування” можна залишити суп ще на півгодини на підігрівання, тоді галушки ще більше розваряться. Можна розлити суп в тарілки одразу, тоді галушки в супі будуть щільними і твердими.

Перед подачею на стіл суп посипати дрібно порізаною зеленню, краще за все кропом, за бажанням можна додати сметану чи майонез. Суп виходить легкий, з ароматом копчення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *