Курячий рулет з печінкою, омлетом і болгарським перцем в мультиварці

Курячі рулети можна готувати з найрізноманітнішими начинками. Мені дуже подобається паровий курячий рулет з начинкою з курячої печінки, омлету і болгарського перцю. Всі ці інгредієнти прекрасно поєднуються і роблять рулет смачним, соковитим і ароматним. Крім того, завдяки поєднанню кольорів начинки рулет виглядає святково і прикрашає будь-який стіл.

Для приготування курячого рулету з печінкою, омлетом і болгарським перцем вам знадобиться:

  • 1 куряча грудка (вагою близько 500 грамів, можна більше);
  • 200 грамів курячої печінки;
  • 1 цибулина;
  • 2 яйця;
  • 1 червоний болгарський перець;
  • 1 зубчик часнику;
  • сіль;
  • спеції для курки;
  • рослинна олія.

Для початку приготувати омлет. Для цього збити з сіллю два яйця. Каструлю мультиварки змастити рослинною олією і ввімкнути режим “випічка” на двадцять хвилин. Вилити в каструлю мультиварки збиті яйця, закрити кришку і випікати омлет приблизно десять хвилин. Омлет буде тоненький, тому треба слідкувати, щоб він не пересох. Перекласти готовий омлет на тарілку і дати йому вистигнути.

Підготувати до фарширування курячу грудку. Грудку помити, обсушити паперовими рушниками. Акуратно дістати з курячої грудки всі кісточки з допомогою гострого ножа. Видаляючи кістки, старайтесь не пошкодити саму грудку. Покласти курячу грудку між двома шарами харчової плівки і дуже добре відбити, так щоб філе збільшилось як мінімум вдвічі. Куряче філе дуже ніжне, тому краще відбивати його дерев’яною качалкою, а не металевим молоточком для м’яса. Натерти відбите куряче філе сіллю і спеціями для курки і дати йому насититися спеціями протягом двадцяти-тридцяти хвилин.

Омлет, що залишився, поділити на два півкола, а потім нарізати соломкою. Болгарський перець помити, видалити зернятка і також нарізати соломкою. Якщо перець великий, то вистачить і половинки. Перекласти куряче філе на фольгу, викласти зверху курячий паштет, на паштет викласти шматочки болгарського перцю і омлету.

Згорнути куряче філе в щільний рулет, якщо воно добре відбите, то його вистачить на півтора оберти — цього достатньо для того, щоб готовий рулет не розкривався. Згорнути рулет в фольгу так, щоб вона дуже щільно прилягала до нього і допомагала тримати форму. В каструлю мультиварки налити дві мультисклянки води, встановити в мультиварці решітку для варіння на пару, викласти рулет на решітку. Рулет виходить довгий, тому для того, щоб він помістився на решітці його треба трохи завернути. Готувати курячий рулет на пару протягом тридцяти хвилин.

Після завершення режиму “Варіння на пару” дістати рулет з мультиварки, дати йому трохи вистигнути спочатку за кімнатної температури, потім в холодильнику, фольгу знімати з рулету не потрібно. В холодильнику рулет має пробути не менше години, потім з нього можна зняти фольгу і нарізати шматочками. Розкласти шматочки рулету на тарілку і подавати на стіл як закуску. Курячий рулет виходить досить великий, загальна вага — більше п’ятисот грам. Варіння на пару робить рулет соковитим, куряче м’ясо виходить м’яке і ніжне. Хоча за бажанням такий рулет можна приготувати і в каструлі мультиварки в режимі “Випічка”, в цьому випадку фольгу можна замінити дерев’яними зубочистками чи кулінарною ниткою — з їхньою допомогою можна скріпити рулет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *