Курячі шлуночки в соєвому соусі

Курячі нутрощі — печінка, шлунок і сердечко часто використовуються для приготування різноманітних закусок і гарячих страв. Курячі шлунки коштують набагато дешевше, ніж печінка чи сердечка, але, незважаючи на це, є не менш затребуваними продуктами. Багато господинь вважають, що гаряче з курячих шлунків не варте тих турбот, яких вимагає його приготування. Адже спочатку шлунки необхідно промити, потім відварити, потім обсмажити, а ще можливо доведеться і тушкувати, щоб вони були м’якими і смачними. Насправді, процес приготування печені з курячих шлуночків не такий вже й складний, а максимально спростити його допоможе використання чудо-приладу мультиварки. З її допомогою на приготування курячих шлуночків знадобиться приблизно півтори години, до того ж, весь процес від відварювання до тушкування можна виконати з допомогою одного режиму — “Випічка”. З курячих шлунків можна зробити неймовірно смачну печеню, просто додавши цибулю, часник, моркву і соєвий соус. Найпростіші продукти за правильного поєднання і приготування можуть дати вражаючий результат — це в повній мірі стосується і курячих шлуночків в соєвому соусі, приготованих в мультиварці.

Для приготування курячих шлуночків вам знадобиться:

  • 500 грамів курячих шлунків;
  • 3 цибулини;
  • 1 морквина;
  • 5 зубчиків часнику;
  • 5 столових ложок соєвого соусу;
  • рослинна олія для обсмажування;
  • сіль.

Зазвичай, курячі шлунки продаються вже очищеними, тому перед приготуванням їх достатньо просто промити, але інколи на них залишаються фрагменти жовтої плівки — їх потрібно видалити інакше готова страва буде гірчити. Видалити залишки жовтої плівки нескладно, для цього не знадобиться дуже багато часу. Підготовлені таким чином шлунки скласти в каструлю мультиварки, додати дрібку солі і залити одним літром води. З сіллю треба бути обережним — в процесі приготування буде використовуватися солоний соєвий соус, тому забагато солі до шлунків додавати не треба, можна не солити взагалі. Мультиварку ввімкнути на 65 хвилин в режим “Випічка” і готувати шлунки під зачиненою кришкою — за цей час вони встигнуть зваритися і стануть м’якими. Варто відзначити, що готуючи шлуночки на плиті їхнє відварювання забере більше часу — близько півтори години, а ось мультиварка здатна впоратися з цим всього за годину. Поки курячі шлуночки відварюються, можна підготувати овочі. Цибулю почистити і нарізати тонкими півкільцями. Моркву нарізати тонкими брусочками, як варіант — натерти на тертці для моркви по-корейськи. Зубчик часнику порізати ножем на невеликі шматочки. Часник потрібен саме порізаний, а не натертий чи подрібнений через часникодавку.

Після того, як курячі шлунки зварились, їх треба витягти з мультиварки і дати трохи вистигнути. В каструлю мультиварки налити рослинну олію, ввімкнути режим “Випічка” на сорок хвилин і дати олії розігрітися. Додати в каструлю цибулю, злегка її обсмажити, приблизно п’ять хвилин. Додати до цибулі моркву, перемішати і обсмажувати близько десяти хвилин. В цей час порізати відварені курячі шлуночки соломкою і додати їх разом з часником до цибулі і моркви, все перемішати і продовжити смажити, періодично помішуючи. Всі інгредієнти потрібно обсмажувати з відчиненою кришкою. За десять хвилин до завершення режиму “Випічка” додати п’ять столових ложок соєвого соусу, перемішати і готувати з зачиненою кришкою до закінчення роботи мультиварки. За цей час шлуночки встигнуть пройти смаком і ароматом соєвого соусу, часнику і цибулі.

Ось так, використовуючи недорогі продукти і мультиварку, можна приготувати чудову печеню з курячих шлуночків. Як гарнір добре пасуватимуть рис чи макарони. Курячі шлуночки в соєвому соусі — це майже універсальна страва, яка смакує і в гарячому, і в холодному вигляді. Холодні шлуночки можна подати як закуску або навіть салат, приготований у китайському стилі — треба просто додати трохи майонезу, красиво викласти страву в салатницю і доповнити все китайськими паличками для їжі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *