Home » Мультиварки » Мультиварки REDMOND » Мультиварка Redmond RMC-M70 Black

Мультиварка Redmond RMC-M70 Black

Redmond-RMC-M70

Мультиварка Redmond RMC M70 дозволить відмовитися громіздкою кухонної техніки – вона володіє функціями електричної плити, духовки, пароварки, аерогрилю, хлібопічки, фритюрниці, мікрохвильової печі і т. д. У комплекті з мультиваркою йде чаша з багатошаровим антипригарним покриттям, контейнер-пароварка, кошик для смаження у фритюрі, черпак, плоска ложка і мірну склянку. У мультиварці більше 30 спеціальних програм. Деякі режими дозволяють вибирати вид продукту («м’ясо», «риба» і «овочі»), міняти температуру і час готування. Це дає можливість експериментувати і створювати власні кулінарні рецепти.

У RMC-M70 реалізована опція пам’яті налаштувань, встановлених при приготуванні останнього страви на кожній програмі. Ви завжди зможете повторити той рецепт, який Вам сподобався, не запам’ятовуючи установки.

Програма ПАР з можливістю вибору виду продукту, який є основою у страві – м’ясо, риба або овочі. Для приготування дієтичних страв, мантов, парового м’яса, птиці та риби, котлет і гарнірів. Цей режим оптимальний для тих, хто стежить за раціоном харчування і вважає за краще не використовувати харчові добавки.
Програма СУП – для приготування бульйонів, супів, крем-супів і супів-пюре, а також компотів та інших напоїв.
Програма ВАРКА – для приготування молочних каш, плову, гарнірів з рису і крупа, а також блюд з рису з м’ясом, куркою, рибою або морепродуктами.
Програма жарку з можливістю вибору виду продукту (м’ясо, риба або овочі). Для приготування стейків, біфштексів, відбивних та інших м’ясних, рибних та овочевих страв.
Програма ГАСІННЯ з можливістю вибору виду продукту, який є основою у страві – м’ясо, риба або овочі. – Для приготування дієтичних страв, гарнірів, а також холодцю і холодцю.
Програма ПАСТА – для приготування пасти, макаронів, локшини, пельменів, вареників, хінкалі та інших напівфабрикатів з тіста з начинкою.
Програма ВИПІЧКА – для приготування пирогів, піци, бісквітів, кексів, омлетів і суфле. Також дозволяє запікати м’ясо, рибу, овочі і фрукти.
Програма МУЛЬТІПОВАР

потужність: 860 Вт
Об’єм: 5 л
матеріал корпусу: алюміній
Тип покриття: антипригарне
програми:
42 програми – 26 ручного налаштування і 16 автоматичних:
– підігрів
– Приготування на пару (овочі)
– Приготування на пару (риба)
– Приготування на пару (м’ясо)
– Обсмажування (овочі)
– Обсмажування (риба)
– Обсмажування (м’ясо)
– мультіповар
– макарони
– Рис / крупа
– плов
– Молочна каша
– Гасіння (овочі)
– Гасіння (м’ясо)
– Гасіння (риба)
– суп
– випічка