Home » Другі страви » Каша молочна пшоняна в мультиварці
Каша молочна пшоняна в мультиварці

Каша молочна пшоняна в мультиварці

Не секрет, що один з найкращих варіантів для сніданку — це каша. Але в ранковій метушні не завжди є час, щоб її приготувати, тому що кашу треба помішувати, слідкувати, щоб вона не підгоріла і не “втекла”. Саме тому розробники мультиварки Panasonic sr-tmh18ltw передбачили. До того ж, ввечері можна налаштувати таймер так, щоб ваша каша була готова до вказаного часу. Це дуже зручно, адже каша в мультиварці вариться протягом години, щоб не вставати зарання, можна потурбуватися про сніданок чемпіона напередодні.

Для того, щоб приготувати в мультиварці смачну і наваристу пшоняну кашу (відповідно до рекомендацій виробників) нам знадобляться такі інгредієнти:

  • Пшоно — 1 мірна склянка;
  • Молоко — 3 мірні склянки;
  • Сіль — 1ч. л.;
  • Цукор — 2ч. л.;
  • Масло вершкове — 2 ст.л.
Процес приготування дуже простий:
1 Засипаємо в каструльку мультиварки крупу, сіль, цукор, заливаємо молоко. Сіль і цукор краще розчинити в молоці перед тим, як заливати в мультиварку.
2 Обираємо режим “Молочна каша” в меню мультиварки.

Каша молочна пшоняна в мультиварці Каша молочна пшоняна в мультиварці Каша молочна пшоняна в мультиварці

3 Після того, як прозвучить сигнал, знімаємо кришку, додаємо вершкове масло і даємо каші настоятися протягом 5 хвилин в режимі підігрівання.
 

Каша молочна пшоняна в мультиварці Каша молочна пшоняна в мультиварці

Каша готова, смачного!

Каша виходить смачною, розпареною і густою. Якщо ви любите більш рідкі каші, збільште кількість молока до 4 мірних склянок.